3 C
Prague
Sobota, 25 března, 2023

/

Královská dovolená v Dubaji. Proč vycestovat do Dubaje?

Proč vycestovat do Dubaje? Nikde nepocítíte takový luxus a nepotkáte tolik národností jako zde. Pouze 15% obyvatel tvoří tamní, zbytek jsou přistěhovalci a rekreanti. Přidejte se k nim i vy!

Dubaj Marina

Vyspělé Emiráty, vyspělé služby v Dubaji
Pokud si chcete návštěvu Dubaje skutečně užít, tedy se i vykoupat v moři av toulavých botách co-to navštívit (např. Nákupní centra se světovou módou, nejvyšší mrakodrap na světě, populární hudební fontánu Dubai Fountain hýřící barvami, dubajský přístav Dubai Marina, budovu opery ), rozhodně si Emiráty Zabookujte na jarní nebo podzimní měsíce, kdy je počasí nejpřívětivější. Potěší vás, že držitelů Slovenská pasů čekají bezplatné víza do země až na 30 dní. Škoda jen, že tolik nemůže trvat naše dovolená. J Mnoha láká návštěva cizí země, zejména pro jejich gastronomii a o Dubaji všichni víme, že odtud pocházejí ti nejlepší šéfkuchaři, připravující jídla všech kultur, a často přitom jde o přistěhovalce. Všechny služby jsou v Dubaji na velmi vysoké úrovni, proto lze bez nadsázky říci, že se tam budete mít jako králové. Nejlépe si to uvědomíte, když budete ležet na některé soukromé nebo veřejné pláži a užívat si nádheru kolem vás.

Dubaj a ikonické stavby

Dubaj pro náročné
V Dubaji najdete placené i neplacené pláže, to však neznamená, že by ten druhý typ byl méně udržován. Vše závisí na tom, do jaké míry toužíte být během dovolené hýčkáni. Když zrovna nebudete chytat bronz, určitě navštivte v Dubaji bazar se zlatem a šperky, nejlépe aquaparky na světě nebo známé zábavní parky, park Ferrari nebo Bollywood. Pokud plánujete vycestovat s dětmi, potěší vás hned tři fakta. V Dubaji se ocitnete letecky za necelých šest hodin, což je přibližně stejný čas, který byste ztratili při cestování z východu Slovenska na západ, ledaže v tomto případě si užijete skutečnou exotiku. Emiráty rodinám s dětmi přejí – to se týká ubytování i trávení volného času. A třetím důvodem, proč se rozhodnout pro dovolenou v Dubaji, je to, že Spojené arabské emiráty jsou druhou nejbezpečnější zemí světa. Pokud se tedy obáváte střetu s mnoha kulturami nebo náboženstvími, můžete být klidní.