3 C
Prague
Pátek, 2 června, 2023

/

Lyžování v Rakousku si užijí začátečníci, středně pokročilí i profesionálové

Rozhodujete se právě teď, kde strávíte letošní zimní dovolenou? Ať už jste mladý zamilovaný pár, který si dá rád na svahu, jste přátelé ve středním věku, kterým odrostly děti, a v lednu se jezdíte pravidelně odreagovat na hory, nebo jste senioři, kteří ale žijí aktivně a občas si zajedou do hor, z nichž dýchá majestát, krása a všude je sníh, všem se bude líbit lyžování v Rakousku nebo klidný pobyt s pohodovými aktivitami.

Pobyty, z nichž si vybere každý

Na webových stránkách traveler.cz najdete Cestovní kancelář a agenturu Traveller, specialistu na lyžování Rakousko a pobyty v této zemi celkově. Už od roku 1990 připravuje širokou nabídku pobytů a dovolených v Rakousku. Specializací je tvorba dovolených na míru a dle představ jednotlivých klientů, přičemž pobyty v Rakousku jsou realizované s vlastní dopravou.

Rozhodnout se tak můžete pro lyžování v Rakousku se skipasem, lyžování na ledovci nebo třeba pro termální lázně.

Vzhůru na ledovec Rakousko

Lyžování na ledovci Rakousko vyhledává každoročně spousta lyžařů na různých úrovních lyžování. Spokojeni jistě budete, když se rozhodnete pro Pitztalský ledovec. Údolí Pitztal s nejvyšším bodem Tyrolska Wildspitze (3 772 m.n.m.) je dlouhé 45 km a najdete jej 60 km západně od Innsbrucku. V celkem čtyřech lyžařských oblastech, a to Imst, Hochzeiger, Fifflsee a Pitztálský ledovec, můžete využít 90 km sjezdových tratí. Pitztalergletscher s celoročním provozem nabízí 20 km sjezdových tratí až do výšky 3 440 m.

I pro milovníky termálních lázní

V zimě můžete navštívit i termální lázně Rakousko. Vybrat si můžete termální lázně Therme Laa, kde léčivý pramen Laa Thermal Norid I obsahuje sodík, chlorid, jód a minerály, výstupní teplota je 42 °C a pro kůži krásnou hodnotu pH 7,36.

Více na traveler.cz.