3 C
Prague
Pátek, 2 června, 2023

/

Snídaně jako malá oslava! Inspirujte se, jak ji můžete naservírovat

Víte, co je to Breakfeast? Slyšeli jste už tento název?

Pravda, nb 26.01.2021 11:00
Je nový trend, jehož rostoucí popularita neunikla pozornosti různých značek. Název je kombinací dvou anglických slov: breakfast, čili snídaně a feast – což ve volném překladu znamená hostina a velké oslavování.

Snídaně na stylovém skládacím podnose přímo do …
Snídaně na stylovém skládacím podnose přímo do postele, Westwingnow.sk
To, co spojení dvou slov znamená, představuje inspiraci na přípravu vysněných snídaně – plných nádhery, jedinečných chutí a krásného prostředí. Nezní to jako dokonalý scénář pomalého rána v kruhu vašich blízkých či vašeho partnera?

I takto může vypadat váš snídaňový nádobí, KIK.
I takto může vypadat váš snídaňový nádobí, KIK.
Nezapomínejte, že snídaně je nejdůležitějším jídlem dne. Stejně důležité jako jídlo je i to, jak a kde ho konzumujete. Proto se postarejte o detaily. Snídaně festival se nemusí konat v jídelně, ale například v posteli … Priamodo ní si přineste na podnose krásně naservírované snídani a užijete si pomalé ráno se svou láskou.

Zleva nahoře: 1. sada podnosů, Bonami.sk, 2: …
Zleva nahoře: 1. sada podnosů, Bonami.sk, 2: dóza na kávu, KIK, 3: Set šálků na kávu, Bonami.sk, 4: Skládací dřevěný podnos, Westwingnow.sk, 5: Proutěný košík n apečivo, KIK, 6: podnos, Ikea
Ranní rituály jsou nejpříjemnější chvíle, které určují rytmus celého dne. Jedním z nich je ranní káva nebo čaj ve vašem oblíbeném hrnečku nebo šálku. Vyberte si jedinečný model, který vás bude provázet příjemným začátkem dne. Samozřejmě, nejen snídaně v posteli, ale i klasické, za stolem, si můžeme vychutnat i díky oblíbené konvici na čaj či misce na cereálie.