3 C
Prague
Pátek, 2 června, 2023

/

Stolování během Velikonoc! Nechte se okouzlit odstíny modré, neprohloupíte

Od velikonoční zelené či žluté upřete svou pozornost na o něco netradičnější volbu – modrou! Zde jsou inspirace …

Pravda 24.03.2021 11:00
Podobně, jako minulý rok, i tento bude oslava Velikonoc zcela jiná, než v dobách před pandemií. I v úzkém rodinném kruhu si však můžete vychutnat sváteční stolování se vším, co k svátkům jara patří.

Při tomto velikonočním prostírání se baby blue …
Při tomto velikonočním prostírání se baby blue kombinuje s odstíny bílé a smetanové, jarní nádech stolu dodávají výrazné odstíny žluté, b & m / via PR Shots
Větší či drobné dekorační předměty, ale i talíře, misky či ubrus – při všem, co na slavnostně prostřený stůl patří, se můžete během svátků vyhrát. Je však na místě, ještě dříve, než se pustíte do příprav, promyslet si barevné tóny, po jakých letos sáhnete.

Velikonoční stolování v tónech modré, jejíž …
Velikonoční stolování v tónech modré, jejíž tóny jsou doplněny jemnými barvami smetanová či béžová. Stůl zdobí i luxusní zlatá, KIK.
A nemusí jít jen o barvy, které se s Velikonocemi tradičně spojují. Svěží zelená či žlutá není povinností, klidně se letos rozhodněte pro inovace. Co řeknete na různé odstíny modré?

Oku lahodící pudrové odstíny, mezi nimiž …
Oku lahodící pudrové odstíny, mezi nimiž hraje prim modrá. I v takových barvách se může nést váš slavnostně prostřený stůl, Next Home.
Pudrové odstíny, nejen modré, ale i růžové, se již objevily na velikonočních doplňcích i po minulé roky. Můžete se jich samozřejmě držet i během letošního jara.

Nejen odstín jemné baby blue, ale i sytá …
Nejen odstín jemné baby blue, ale i sytá modrá si najde na svátečním stole místo. Doplnit ji může jarní zelená či žlutá, WestwingNow.sk
Stejně však můžete „zalovit“ v tónech tmavších odstínech modré, které se nám spíše spojují se zeměmi Středomoří. Na svátečním stole mohou být novinkou, která svátky ozvláštní.

Svěží nádech příchozích teplejších dní a probouzející se přírody stolu dodají živé květiny, narcisy či tulipány, které můžete zvolit právě v typické jarní barvě – žluté.

Opět jde o odstíny pudrové modré či růžové -…
Opět jde o odstíny pudrové modré či růžové – dekorace, které rozhodně patří k Velikonocům. Next Home / via PR Shots