3 C
Prague
Pátek, 2 června, 2023

/

Které cyklistické oblečení si koupit, abyste byli maximálně spokojeni?

Sice se prázdniny blíží ke svému konci a většina z nás má letošní hlavní dovolenou za sebou, to ale nic nemění na tom, že máme spoustu času užít si během srpna, září, října i dalších měsíců spoustu chvil na kole. Možná právě na dovolené jste zjistili, že už vám cyklo kalhoty neslouží, jak by měly, nebo že potřebujete nový dres, protože ten, který máte, má to své nejlepší za sebou. Kde se ale poohlédnout po novém cyklistickém oblečení, abyste byli spokojeni? Určitě na bikero.cz.

Krásná, kvalitní, důmyslná cyklo výbava oblečení CASTELLI

K těm nejlepším patří bezesporu oblečení CASTELLI, které je vyráběno italskou firmou již od roku 1910. V tom roce vyrobila první oblečení pro světového šampiona v cyklistice Alfreda Bidna. Sice společnost prošla mnohými změnami, jako i změnou loga a jména, ale vše ustála a svou kvalitu a jméno si bezesporu po celou dobu fungování zachovala. 

Přinášela cyklistům spoustu inovací, zvláště co se týče materiálů. Představila třeba oblečení s Lycrou, pak také funkční cyklo oblečení. V 80. a 90. letech byla Castelli oficiálním dodavatelem oblečení pro závody Giro d’Italia a Tour de France. 

Koupit si můžete stejné vybavení, jaké nosí ti nejlepší cyklisté světa. Třeba bundu, trička, vestu, rukavice, čepici, návleky, kalhoty… Nebo třeba láhve na vodu. S Castelli si budete jisti, že kupujete prvotřídní kvalitu.

SILVINI z českých hlav

Ke kvalitním patří i oblečení SILVINI, které je naše, české. Je určeno pro cyklisty profesionály i rekreační typy. Je navrženo tak, aby lidem dovolilo maximální výkon, nijak je neomezovalo. Vývoj, střih a vše důležité probíhá u nás v Čechách, pak je oblečení vyráběno v Číně pod stálým dohledem, aby dodržovalo vysoké standardy. Design je inspirován Itálií, kde také probíhá testování produktů. 

Koupit si můžete bundy, rukavice, MTB kalhoty, tretry, ponožky, návleky, ale také čepice pod helmu…

Vyberte si na bikero.cz a ciťte se komfortně.