3 C
Prague
Pátek, 2 června, 2023

/

Vybavíte svůj obývací pokoj v zámeckém stylu nebo je vám bližší jednoduchý minimalismus?

Rozhodli jste se, že ve své domácnosti provedete razantní změny a jednou z nich bude také částečná či kompletní obměna nábytku? Pokud jste fanoušky minimalizmu, nabízí se mnohem větší výběr, než pokud máte rádi starožitné kousky a vyžíváte se v historii. Ať už je tomu tak či onak, v obou případech přinášíme tip na různý zámecký nábytek, repliky starožitného nábytku i klasický, avšak vysoce kvalitní a pohodlný.

Domácnost ve stylu klasiky

Máte rádi jednoduché věci, které však vynikají svou praktičností a samozřejmě kvalitou? Nejprve vám představíme sedačky na každodenní spaní italské značky Alterego Divani. Tyto italské sedačky se mohou pyšnit vysokým komfortem v průběhu dne i noci. Jak je to možné? Jejich součástí je totiž matrace, která poskytne dokonalou možnost odpočinku nejen v průběhu dne, kdy chcete na pohovce odpočívat v průběhu pozorování televize, ale také v noci, kdy z jakéhokoliv důvodu není možné přespat na posteli v ložnici. Rozkládací sedačky na každodenní spaní perfektně poslouží také v případě, že u vás čas od času přespávají přátelé nebo rodina.

Tyto sedačky je možné využít také tehdy, jestliže obýváte malé 1kk či 1+1, dokonale totiž nahradí postel.

Je-li dost místa v ložnici a vy potřebujete vyměnit stávající starou postel za novou, prohlédněte si moderní postele, které IBA nábytek nabízí.

Pro milovníky historie

Domácnost je možné vybavit zcela nebo částečně zámeckým nábytkem, který není jen tak někde k dostání. Ve zmíněném internetovém obchodě však najdete výbavu do ložnice, dětského pokoje, jídelny, pracovny, chodby, zkrátka všude, kam chcete vnést trochu netradičního ducha.

Zámecký a historický nábytek dokážete kombinovat také s minimalistickými prvky, jakými jsou například designová křesla, která využijete v mnoha částech domácnosti pro různé účely.

Neváhejte a vybírejte na IBA nábytek.