3 C
Prague
Pátek, 2 června, 2023

/

Revize elektro: Kontrola, montáž i oprava elektrozařízení

Jestliže sháníte revizi, montáž či opravu zařízení, obraťte se na profesionály ve svém oboru. Ti se postarají o vaše elektrozařízení, ovšem i spotřebiče či elektroinstalace. Můžete tak vyřešit vše najednou.

Revize zařízení

Revize elektro jsou nutností pro zajištění bezpečného chodu nejen elektrozařízení. Díky pravidelným kontrolám se vyhnete možnému riziku vzniku zranění elektrickým proudem. Firma nabízí revize elektrozařízení v rozvodnách 22 kV, 110 kV, 200 kV či 400 kV. Využít můžete také měření velmi malých přechodových odporů, revize a měření spínacích časů vypínačů zapisovacím přístrojem či plnění přístrojů plynem SF6.

Kvalitní práce

Společnost nabízí profesionální služby, které jsou odvedeny včas. Využít můžete revize elektrospotřebičů, revize elektroinstalace a elektrorozvodů, ovšem problémem nejsou ani revize hromosvodů a řada dalších. Odborníci se postarají o revizi vypínačů AEG S1 – 123 kV a 245 kV, vypínače ALSTOM GL 311/312 F1, ALSTOM HVX 22 kV izolované vakuem či rozvaděče GMA izolované plynem SF6. Specializace je široká, a tak můžete požádat o rozmanité služby, a to od jediné firmy.

Možnosti opravy

Jestliže revize elektroinstalace, elektrozařízení či spotřebičů odhalí nějakou závadu, můžete samozřejmě využít okamžitou opravu. Účelem je najít to nejlepší možné řešení. V některých případech vám tak namísto opravy může být doporučen spíše nákup nového spotřebiče. Vždy je pečlivě zvažována závažnost problému a řešení probíhá v nejbližším možném termínu. Prioritou je tedy kvalitně odvedená práce a spokojenost zákazníka.

Pro bezpečnost při práci s těmito zařízeními jsou pravidelné revize nezbytností. Abyste se o vše nemuseli starat sami, podejte nezávaznou žádost o komplexní služby pro vaši společnost a objekty, které spravujete.

Předchozí článekJak se starat o svoje šperky
Další článek Na jaká klíčová slova v rámci optimalizace webu byste se měli zaměřit?